عایق صوتی تخم مرغی

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق صوتی تخم مرغی

عایق صوتی برای کاهش صداهای آزاردهنده و جلوگیری از انتقال صدا از یک مکان به مکانی دیگر و یا پیچش و بازگشت صدا به کار برده می شود. عایق صوتی تخم مرغی یکی از بهترین عایق ها برای جذب و کاهش صداهای انتقالی بوده و کاربرد های فراوانی در مکان هایی مانند استودیوهای ضبط صدا، سالن های اجتماع، منازل مسکونی و ... دارد. عایق صوتی شانه تخم مرغی نسبت به عایق های قدیمی بسیار کارآمد تر بوده و قدرت بیشتری در کنترل صدا دارد. این عایق نسبت به دیگر عایق ها کیفیت بسیار خوبی داشته و به آسانی نیز نصب می شود.

عایق صوتی تخم مرغی

عایق صوتی تخم مرغی یک عایق صوتی سلول بسته و با کیفیت می باشد. این عایق فومی پر تراکم به دلیل شکل ظاهری خود به نام عایق صوتی شانه تخم مرغی شناخته می شود. در واقع ساختار شانه تخم مرغی آن نقش بسزایی در کاهش صدا و جلوگیری از بازگشت صدا دارد. این عایق به عنوان یکی از بهترین عایق های صوتی در جهان شناخته می شود و ساختار داخلی سلول بسته ی آن باعث شده تا از آن به منظور عایق حرارتی نیز استفاده شود. در هنگام نصب و اجرای عایق صوتی تخم مرغی، دقت کنید که قسمت شش وجهی آن به سمت منبع صوت باشد تا بتواند صدا را به خوبی جذب کرده و امواج بازتابی صدا را کاهش دهد. از این عایق علاوه بر استودیوها در کارخانه ها، سینما و سالن های آمفی تئاتر، موتورخانه ها و ... برای جلوگیری از آلودگی صوتی و بازتاب صدا استفاده می شود. عایق صوتی شانه تخم مرغی در دو نوع ساده و چسبدار موجود می باشد. این عایق صوتی به راحتی بر روی هر نوع سطح صاف از جمله فلز، شیشه، چوب، دیوارهای گچی و دیگر سطوح نصب می شود.

ویژگی های عایق صوتی شانه تخم مرغی

عایق صوتی شانه تخم مرغی در اندازه های مختلفی تولید شده و می توان ورقه های آن را با قیچی و تیغ به اندازه مورد نظر در آورد. عایق های صوتی شانه تخم مرغی بسیار سبک بوده و انعطاف پذیری بالایی دارند. این ورقه ها چگالی و تراکم بالایی داشته و توانایی زیادی در جذب صدا دارند. عایق های صوتی تخم مرغی ضد آب و ضد حریق می باشند و به راحتی نصب می شوند. این عایق ها طول عمر بالایی داشته و علاوه بر عایق صوتی به عنوان عایق حرارتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد