عایق صوتی فرانسوی

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق صوتی فرانسوی

عایق صدا یکی از تجهیزات صنعتی پرطرفدار و بسیار کاربردی در صنعت ساختمان سازی به منظور کاهش اصوات مزاحم محیطی می باشد که در انواع مختلف و برندهای متنوع ایرانی و خارجی تولید گردیده و در بازار عرضه می گردد.

عایق صدا و کاربردهای آن

متاسفانه امروزه آلودگی های صوتی، از معضلات اصلی زندگی شهر نشینی به ویژه در جوامع صنعتی و گسترش یافته است. روند افزایش جمعیت، استفاده از لوازم نقلیه شخصی و پیشرفت فراوان کارخانجات صنعتی از عوامل موثر در تشدید این مزاحمت بوده و اثرات مخرب و آزار دهنده بسیار زیادی بر سلامت جسمی و روحی افراد خواهد داشت. از این رو یکی از کاربردی ترین تجهیزات صنعتی تولید شده در کارخانجات مختلف، انواع عایق صدا می باشد.

 

عایق صوتی فرانسوی

 

انواع عایق های صوتی

عایق صوتی در انواع مختلف آن، قادر به کاهش قدرت انتقال اصوات در مکان های مختلف بوده و می تواند منجر به احساس آرامش در افراد شده و از حجم صداهای مزاحم به شدت بکاهد. عایق های صوتی فرانسوی یکی از بهترین انواع عایق های صوتی می باشند که دارای انواع مدل های کفی، دیوار مشترک و سقفی بوده و به خوبی در روند جذب صدا و کاهش انتقال آن موثر می باشند. با توجه به افزایش تعداد افراد آپارتمان نشین و ساخت و ساز مجتمع های مسکونی با تعداد واحدهای فراوان، عایق صوتی دیوار مشترک فرانسوی، انتخابی مناسب و تاثیر گذار در کاهش انتقال صداهای مزاحم از دیوار مشترک واحدها بوده و می تواند آرامش و آسودگی خیال را در خانه ایجاد نماید. عایق روکار صوتی، عایق توکار صوتی و عایق دکوراتیو از جمله انواع عایق های صوتی پرکاربرد هستند که توسط شرکت های مختلف با برندهای متنوعی در سراسر جهان تولید گردیده و طرفداران زیادی دارند. توصیه می شود به منظور سفارش، خرید و تهیه انواع عایق های صوتی فرانسوی حتما با مشاورین شرکت عرضه کننده مشورت نموده و نوع مناسبی از این عایق را برای فضای منزل، فضای کاری یا هر فضای دیگری انتخاب نمایید. متاسفانه امروزه اشکال تقلبی و نامرغوب این عایق ها در بازار فراوان بوده و از محبوبیت محصول به شدت کاسته است. حتما به منظور خرید این عایق ها به مراکز و نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید.

 

انواع عایق صوتی

 

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد