عایق کف هلندی

بازگشت

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

عایق کف هلندی

عایق کف هلندی یکی از انواع عایق های پوشاننده کف ساختمان ها بوده و از کیفیتی مرغوب و امتحان پس داده برخوردار می باشد. از این عایق کف، به منظور کاهش صوت در ساختمان ها استفاده شده و یکی از پرفروش ترین محصولات عایقی در سراسر کشور است.

کاربرد عایق های کف

امروزه عایق های صوتی و حرارتی بسیار زیادی به عنوان تجهیزات ساختمانی در بازار موجود بوده و یکی از انواع پرکاربرد و پرمصرف آن، عایق های حرارتی کف ساختمان هستند. عایق های کف ساختمان در بیشتر مواقع به عنوان عامل ضد انتقال سرما مورد استفاده قرار گرفته و در کنار این کاربرد، امکان استفاده از این عایق، به عنوان عایق صوتی نیز وجود داشته و در کاهش آلودگی های صوتی نیز موثر می باشد. معمولا از عایق کف به منظور پوشاندن کف ساختمان های طبقه اول مورد استفاده قرار گرفته تا از انتقال سرما از فضای بزرگ زیر ساختمان ممانعت نموده و از هدررفت گرما پیشگیری شود.

عایق کف هلندی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از انواع عایق های کف مورد استفاده در کف ساختمان ها، عایق کف هلندی است. این نوع عایق، دارای استاندارد های جهانی بوده و می تواند میزان هدررفت گرما و حرارت داخل منزل را به میزان بسیار زیادی کاهش دهد. این نوع از عایق، قابلیت تنفس داشته و در برابر یخ زدگی و ذوب شدگی بسیار مقاوم می باشد. عایق کف از نوع هلندی، طوری طراحی شده است که قابلیت استفاده در کف ساختمان های مسکونی و تجاری را داشته و به آسانی نصب می شود. این عایق دارای عمری طولانی بوده و از مقاومت بسیار زیادی برخوردار می باشد. عایق های کف هلندی، دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و خریدی مقرون به صرفه به شمار می آیند. این نوع از عایق ها در برابر رطوبت، آب و حتی گرد و غبار نیز بسیار مقاوم بوده و پس از خیس شدن و رطوبت گیری مجددا به حالت اولیه خود باز می گردد. اتصال بافت های این عایق بسیار مستحکم بوده و به راحتی از یکدیگر جدا نخواهند شد. این عایق دارای تاییدیه بهداشت بوده و از ترکیبات دوستدار محیط زیست طراحی و تولید شده است.

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد