دیوارپوش


امروزه استفاده از انواع دیوارپوش برای پوشش دیوارها، بسیار فراگیر شده است. این دیوارپوش ها دارای طرح ها و جنس های متفاوتی هستند که سبب زیباتر شدن محیط داخلی می شود. برای انتخاب بهترین دیوارپوش ها، می توانید دکوراسیون سایر قسمت های فضای داخلی را نیز در نظر گرفته و سپس انتخاب کنید.

دیوارپوش چیست؟

یکی از بهترین روش ها برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل، محل کار و ...، استفاده از انواع دیوارپوش می باشد. البته دسته ای دیگر از دیوارپوش ها نیز وجود دارند که برای فضاهای خارجی استفاده می شود و در برابر رطوبت و تابش آفتاب، بسیار مقاوم است. اما دیوارپوش های داخلی دارای تنوع طرحی بیشتری هستند و بسیار پر کاربرد هستند. این دیوارپوش ها دارای جنسی متفاوت هستند که همین مسئله سبب شده است تا قیمت این دیوارپوش ها نیز متفاوت باشد.

انواع دیوارپوش ها

دیوارپوش های چرمی یکی از بهترین و با کلاسترین انواع دیوارپوش ها هستند که بسیار شیک و زیبا هستند. این نوع دیوارپوش ها بسیار نرم و ضخیم هستند و به نوعی عایق صدا و حرارت نیز محسوب می شوند.

دیوارپوش های چوبی از متنوع ترین نوع دیوارپوش ها است که در انواع رنگ ها موجود می باشد. استفاده از این نوع دیوارپوش ها، فضا را بسیار گرم تر می نماید. دیوارپوش های چوبی از تخته های چوبی با اندازه های گوناگون و رنگ های روشن تا تیره در بازار وجود دارند.

دیوارپوش های سه بعدی یکی از جدیدترین و زیباترین دیوارپوش ها هستند و باعث می شوند تا فضای خانه یا محل کار شما زیباتر و خیلی جذاب تر شود.
دیوارپوش های سنگی نیز یکی از جذاب ترین دیوارپوش ها هستند که معمولا در دیوارهایی که نقاط کانونی خانه هستند، استفاده می شود.
دیوارپوش های آلومینیومی یکی دیگر از انواع دیوارپوش ها هستند. این دیوارپوش ها از قطعات آلومینیوم کامپوزیت درست شده اند. این نوع دیوارپوش ها به صورت تک رنگ یا طرح دار در بازار وجود دارند.

دیوارپوش های کاغذی که همان کاغذ دیواری هستند دارای انواع طرح ها و مدل ها هستند.
دیوارپوش های پی وی سی از جنس پی وی سی درست شده اند و بسیار با دوام و مقاوم هستند و شما می توانید به راحتی آن ها را بشویید.
دیوارپوش های آکوستیک برای فضاهایی همچون آمفی تئاتر یا سالن کنفرانس بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند.
دیوارپوش های شیشه ای از جذاب ترین دیوارپوش ها هستند که باعث می شوند تا فضای داخلی بسیار شیک و باکلاس به نظر آید. این نوع دیوارپوش ها دارای تنوع طرح و رنگی بسیار متنوعی هستند و بسیار زود نیز تمیز می شوند.

چگونه نوع دیوارپوش را انتخاب کنیم؟

انتخاب دیوارپوش ها، معمولا کاری سخت است. اگر دیوار شما تازه ساز باشد، انتخاب دیوارپوش بسیار ساده است اما اگر از قبل پوششی روی دیوار وجود داشته است، بهترین نوع دیوارپوش ها، دیوارپوش های آلومینیومی یا رنگی است که می تواند نمایی زیبا به فضای داخلی بدهد. بنابراین سعی کنید با توجه به نوع دیوار، دیوارپوش را انتخاب کنید.

image

انواع دیوارپوش

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

قرنیز

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد