کاغذ دیواری


دکوراسیون و طراحی یک ساختمان موارد مختلفی را شامل می شود که از آن میان می توان به انتخاب پوشش مناسب برای دیوار اشاره کرد. انواع کاغذ دیواری با تنوع در طرح و رنگ از بهترین گزینه ها برای پوشش انواع دیوار می باشد. از بین نمونه های پرفروش انواع کاغذ دیواری می توان به کاغذ دیواری شبرنگ و کاغذ دیواری سه بعدی اشاره کرد. کاغذ دیواری برجسته و کاغذ دیواری سه بعدی از دیگر نمونه های کاغذ دیواری در بازار می باشد.

کاغذ دیواری بهترین پوشش برای دیوار

در حال حاضر به طراحی و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان به دلیل تنوع و نوآوری که ایجاد می کند توجه ویژه می شود. یکی از مهمترین اصول طراحی و دکوراسیون ساختمان اعم از مسکونی، تجاری و یا اداری، استفاده از پوشش مناسب برای دیوار می باشد. برای پوشش دیوار یک ساختمان مخصوصا بخش های داخلی از انواع مصالح استاندارد و مدرن استفاده می شود. از آن میان می توان به کاغذ دیواری اشاره کرد که ساده ترین و در عین حال موثرترین راه برای تغییر ظاهری ساختمان می باشد.

ارائه انواع کاغذ دیواری در بازار

با توجه به استقبال صاحبان ساختمان ها و پیمانکاران از بکارگیری کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی ساختمان در حال حاضر نمونه های مختلفی از این محصول در بازار عرضه می شود. از این رو خریدار قدرت انتخاب بالایی داشته و می تواند بهترین این تجهیزات را جهت پوشش دیوارها تهیه کند. در کنار انواع کاغذ دیواری های ساده و رنگی نمونه های مدرن این کالا خریدار بیشتری دارد که به برخی از آنها اشاره می شود.

کاغذ دیواری شبرنگ

از پرفروش ترین و محبوب ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار می توان به کاغذ دیواری شبرنگ اشاره کرد که بیشتر برای آپارتمان های مسکونی استفاده می شود. در بافت این کاغذ دیواری مدرن از جهت نوردهی از چراغ های ال ای دی استفاده شده که از عمر مفید بالایی برخوردار هستند. میزان برق مورد نیاز برای تامین روشنایی این نوع کاغذ دیواری 3 تا 5 ولت بوده و مصرف زیادی ندارد. از این کاغذ دیواری های زیبا که طرح های مختلفی دارد می توان برای اتاق کودک، نشیمن و پذیرایی استفاده نمود.

کاغذ دیواری برجسته

از انواع کاغذ دیواری پر مصرف در بازار کاغذ دیواری نقش برجسته است که از مهمترین مزایای آن می توان به قابلیت شستشو این نوع، اشاره کرد. در طراحی کاغذهای دیواری نقش برجسته از طرح ها و نقش های زیبا و جذاب استفاده می شود که به زیبایی فضای موجود می افزاید.

کاغذ دیواری سه بعدی

از مدرن ترین نمونه های کاغذ دیواری که خریدار زیادی دارد می توان به کاغذ دیواری سه بعدی اشاره کرد. کاغذ دیواری های سه بعدی برای فضاهای خاص مانند حال و پذیرایی استفاده می شود. در طراحی کاغذهای دیواری سه بعدی از تکنولوژی مدرن و تصاویر سه بعدی بهره گرفته شده که سبب ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون مکان مورد نظر می گردد. برای نصب کاغذ دیواری های سه بعدی باید از افراد متخصص بهره گرفت.

کاغذ دیواری پوستری

کاغذهای دیواری پوستری در حال حاضر جزء بهترین و محبوب ترین انواع کاغذ دیواری محسوب می شود. کاغذ دیواری پوستری که مطابق با سلیقه و سفارش مشتری نیز تهیه می شود از تنوع و کیفیت عالی برخوردار می باشد. نصب کاغذ دیواری های پوستری آسان بوده و در ابعاد مختلف متناسب با نیاز مشتری تولید می شود

image

پوسترهای یو وی و تری دی

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

انواع پوسترهای ترک و هلندی

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد